В ногу з часом: модернізовано виробництво

Виробництво Агата

Двадцять перше століття: науково-технічний прогрес такий стрімкий,  що люди не встигають мріяти і фантазувати наввипередки йому. Люди навчилися літати, розмовляти на відстані у тисячі кілометрів, пересуватись на великі дистанції за лічені хвилини… І наше підприємство не стоїть осторонь цього процесу. У 2016 році ми закупили сучасне обладнання та модернізували процес виготовлення дверей. Нова технологія пришвидшує виробничі процеси, полегшує фізичну працю і вдосконалює й сам продукт виробництва.

Оновлений модельний ряд дверей передбачає, що люди з різними фінансовими можливостями зможуть придбати якісні та надійні двері без суттєвого «удару» по гаманцю. Різнобарв’я варіантів декорування: широка палітра кольорів, близько 100 варіантів візерунків, різноманітні склопакети, вітражі, ковані елементи, ― усе це передбачено як для бюджетних, так і для елітних дверей.

У нас ви знайдете  технічні двері, двері у підїзди, квартири, приватні будинки, магазини, заклади харчування тощо. Завітайте у наш фірмовий магазин «Агата-Буд» по вул. С. Бандери, 33 та придбайте надійні двері.

До Вашої уваги модель «Металіст». Двері, призначені для ефективного захисту приміщень від пожежі. Вони мають відмінну міцність до фізичних і хімічних пошкоджень, хорошу тепло- і звукоізоляцію, високу стійкість до корозії. Їх встановлюють у приміщеннях спеціального призначення, під’їздах, промислових будівлях, громадських установах, бізнес-центрах тощо.

Представляємо модель «Малахіт» (*новинка). Це металеві протиударні двері, що мають відмінну тепло- та звукоізоляцію завдяки 68-міліметровій товщині дверного полотна, заповненого мінеральною ватою французького виробництва. Демократична ціна та хороша якість гармонійно поєднуються в цій моделі.

До Вашої уваги модель «Аметист» (*новинка). Металеві двері, призначені для захисту приміщень від зламувань і несанкціонованих вторгнень. Хорошу тепло- та звукоізоляцію гарантує 78-міліметрове дверне полотно, заповнене мінеральною ватою. Придбавши такі двері, ви отримаєте відмінну якість за помірну ціну.

Представляємо модель «Сапфір» (*новинка). Родзинкою інтер’єру стануть двері премуім-класу, гармонійно доповнені дизайнерськими ковками, вітражами ручної роботи, склопакетами і порталами. 92-міліметрове дверне полотно, 4 ребра жорсткості та 1,5-міліметровий сталевий лист забезпечують надійний захист приміщень від злому та хорошу тепло- і звукоізоляцію.

До Вашої уваги модель «Рубін». Високі технічні характеристики (сталевий лист 1,5 мм, 5 ребер жорсткості, 72-міліметрове дверне полотно) гарантують 100% збереження тепла та надійний захист від злому. Двері люкс-класу оздоблюють дизайнерськими ковками та вітражами ручної роботи, порталами і склопакетами, що підкреслюють індивідуальний стиль домівки.

Ukrainian