Успішна історія розвитку Agatastal розпочалась із виробництва вхідних металевих дверей у 2010 році. Невеличкий цех за містом, площею 300 м2, 10 працівників штату і велике бажання працювати. Кожна деталь дверей виготовлялась вручну, жодної автоматизації. Тоді, ми називали свою продукцію «дверима ручної роботи».

За 10 років діяльності, ми наростили виробничі потужності та автоматизували процеси виробництва.  Нині, підприємство Agatastal обладнане технікою відомих марок «Finn-Power», «Huawei», «Артель» та ін. Ми співпрацюємо з кращими постачальниками сировини і комплектації («Isover», «Vinorit», «Kale», «Mottura» тощо). І постійно розширюємо та вдосконалюємо асортимент нашої продукції.

У 2020 році компанія Agatastal запровадила новий модельний ряд вхідних дверей, що повністю відповідає вимогам сучасного ринку. А завдяки власному інженерно-конструкторському бюро, ми постійно втілюємо в життя ексклюзивні моделі дверей за фото чи кресленням замовника.

Сертифікована якість! Ми дбаємо про безпеку нашої продукції. Тому, вхідні двері Agatastal мають сертифікати вогнетривкості EI30 та EI60. І  відповідають вимогам ДСТУ БВ.2.6-77:2009  та ДСТУ БВ.2.6-11:2011.  А наша продукція проходить багаторівневий контроль на кожному етапі виробництва.

Компанія Agatastal активно формує дилерську мережу в Україні. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці: низьку гуртову ціну, рекламну підтримку, оформлення бренд-зони, виставкові зразки, високий рівень сервісного обслуговування та індивідуальний підхід до кожного партнера.

 

 

Ukrainian