AGATASTAL ― авторитетний і впізнаваний виробник дверей, сейфів та металоконструкцій, заснований у липні 2010 року. Сьогодні компанія посідає провідне місце серед інших профільних підприємств Тернопільщини.

Двері металеві, сейфи, поштові скриньки, огорожі, дитячі майданчики, виробниче устаткування, декоративні конструкції тощо. Ми виготовляємо якісну продукцію за досконалими європейськими технологіями. Це забезпечує довготривалу експлуатацію, яка перевищує наданий гарантійний термін. Впродовж останніх років ми розширили площу виробничих цехів, закупили сучасне обладнання та збільшили кількість робочих місць. І сьогодні можемо впевнено сказати, що AGATASTAL ― одна із найдинамічніших компаній у регіоні.

Сертифікована якість та ліцензійний монтаж ― це наша гордість.  Ми співпрацюємо з кращими постачальниками матеріалів та сировини, тому якість наших виробів щорічно підтверджується провідними всеукраїнськими експертними радами та державними органами сертифікації і стандартизації.

У наших авторизованих точках продажу працює кваліфікований персонал, чий досвід і професіоналізм допоможуть у виборі якісної продукції відповідно до Вашого смаку та фінансових можливостей.

Ми впевнені, що продукція AGATASTAL відповідатиме очікуванням найвибагливіших покупців та стане надійним вартовим затишку і безпеки оселі.

 

Ukrainian