Допомога для наших захисників!

Те, що відбувається на Сході країни просто не може залишити байдужим жодного українця. Ми, як і усі достойні патріоти своєї держави, не змогли бути осторонь всіх цих трагічних подій і вважаємо своїм обов’язком допомагати бійцям на передовій.

Тому підприємство AGATASTAL не стало виключенням і долучилось до волонтерських справ. Ми усіма своїми силами намагаємось допомогти учасникам АТО і заохочуємо усіх не залишатися байдужими.

Перш за все ми розробили і виготовили спеціальні захисні бастіони, які включають у себе низьковуглецевий дріт, а також геотекстиль. Цей матеріал являє собою нетканий продукт, який виконаний з термічно закріплених волокон поліпропілену або поліефіру, з додаванням сумішевих волокон з напівшерстяних або бавовняних ниток. Властивості матеріалу геотекстилю пояснюють його вологостійскійсть, а також міцність до різних хімічних сполук, він не схильний до процесів гниття, пліснявоутворення, стійкий до впливу навколишнього середовища; може витримувати великі навантаження і виступати в якості армуючого матеріалу, практично не деформуючись. В одній секції бастіону вміщується 1.5 куби землі. Вони здатні відгородити позиції наших бійців і захистити їх від ворожих атак агресора. Перш ніж відправити бастіони на Схід, ми випробували дану продукцію на міцність. Результат був бездоганним!

Технічні характеристики:
– розмір 1050х1050х1500 мм;
– вага 16,5 кг.

Також одним із видів продукції для АТО, яку ми виготовили, стали і металеві пальники, або як їх ще називають – міні пічки. Головне їх призначення – це дати змогу солдатам в зоні АТО підігріти їжу, або приготувати собі гарячі напої, а також просто закип’ятити воду. До комплекту входить запальничка, сухий спирт і чохол. Завдяки маленьким габаритам, набір вийшов зручним та досить компактним. Міні пічка швидко розкладається і фіксується у будь-якому зручному положенні гвинтовими затискачами. Даний виріб є довговічним. А завдяки сухому спирту від пальника зовсім немає диму, що допоможе солдатам залишатися непомітними для ворога. Максимальний час закипання рідини у металевій кружці – 10 хв.

Технічні характеристики:
– розмір 135х96х25 мм;
– товщина металу 1 мм;
– вага 700 гр.

Також ми не залишили осторонь проблему, яка зараз є не менш актуальною для хлопців на передовій – це холод. Тому наші фахівці розробили конструктив і виготовили польові печі, так звані «Буржуйки». Це багатофункціональний пристрій, який можна використовувати як на вулиці так і у приміщенні. Завдяки високому димоходу – 2,7 м., вони можуть застосовуватись у наметах. Пічки добре обігрівають приміщення, призначені також для приготування їжі та сушіння одягу і взуття.

Технічні характеристики:
– розмір 450х500х250 мм;
– товщина металу 3 мм;
– вага 30 кг.

Для нас велика честь, знати і розуміти те, що ми зробили, допомогли і можливо врятували чиїсь життя. Це лише маленьке вкраплення у нашу армію, тому важливо, щоб усі долучались до такої роботи. Нехай кожен зробити щось корисне для армії і держави в цілому. Єдність і злагодженість ось, що допоможе Україні досягнути миру і процвітання. Нам усім потрібно розуміти, що ті, хто залишився в тилу, повинні не залишатись осторонь і з усіх сил допомагати тим, хто на передовій.

Ukrainian