Якість замків – запорука надійності вхідних дверей

Якість замків - запорука надійності вхідних дверейОдним з найважливіших елементів в металевих дверях являються замки, адже без них будь-які, навіть найміцніші дверні конструкції, стають для зловмисників дуже легкою здобиччю. Наша компанія використовує лише перевірені часом, якісні замки  від провідних торгових марок, таких як: «Nemef» («Немеф»), «Kale»(«Калє»), «Mottura» («Мотура»).

Якісь, безпечність, гарантія, досконалість – ось, що представляють собою замки у наших металевих дверях.

Надійність і довговічність це основна характеристика замків, від цього і залежить  якість самих дверей. Якісні замки у вхідних дверях – запорука безпеки Вашої домівки. Наші спеціалісти встановлюють фурнітуру, яка окрім безпечності  також доповнює дверну конструкцію і естетичною привабливістю.

Замок «NEMEF» («Немеф») – характеризується високим рівнем надійності та відповідає сучасним естетичним вимогам. Тому, такі замки чудово вписуються в будь-який інтер’єр приміщення. Продукція торгової марки «NEMEF» експортується у безліч країн Європи і завжди улюблена покупцями. Виробник – Нідерланди.

Замок «KАLE» («Калє») – зручний в експлуатації,  надійний і довговічний. Користується великою популярністю, адже попри значно демократичну ціну відповідає усім критеріям якості. Виробник – Туреччина.

Замок «MOTTURA» («Мотура») – є високотехнологічним, якісним виробом, що відповідає усім сучасним вимогам безпеки. Налічує сертифікати, видані Міжнародною організацією стандартизації. Виробник – Італія.

Отже, купуючи вхідні двері не забувайте звертати увагу на замки, найкраще коли вони двох типів сувальдного і циліндрового, можна підібрати і комбінований тип замка. Все це індивідуально для кожного. Щодо виробника, то вибір налічує собою багато якісної продукції, наші фахівці допоможуть обрати оптимальний варіант, який задовольнить Ваші сподівання та забезпечить безпеку Вашого дому на довгі роки.

Ukrainian