Як правильно обрати і купити вхідні металеві двері?

gazeta_pereglyad1111

 

На що потрібно звертати увагу при виборі вхідних дверей? Як не помилитись та бути задоволеним результатом? Ми допоможемо поетапно Вам у цьому розібратись.

 

Надійні вхідні металеві двері – це ті, які відповідають усім Вашим індивідуальним потребам. Це ті двері, які оснащені усіма необхідними міцними деталями, починаючи від самого листа металу закінчуючи усіма комплектуючими (замки, ручка, ущільнювачі тощо). У виборі необхідно відштовхуватися, від того, де саме Ви встановлюватимете двері – в квартиру, в заміський будинок чи у приміщення спеціального призначення. Крім того, аби правильно підібрати саме «свої» вхідні металеві двері, потрібно визначитися з тим, які функції вони виконуватимуть. Так, наприклад, двері в квартиру повинні відрізнятись рядом особливостей від дверей у заміський будинок. Також є різниця і між дверима спеціального призначення (гараж, рентген кабінет, банк тощо). Щоб Вам було легше зробити свій вибір і купити металеві двері, ми розповімо, на що варто звернути увагу.

Захисні властивості
Як показує практика, далеко не кожні металеві двері здатні надійно захистити будинок від зловмисників. Більшість дешевих китайських моделей не справляються з цією функцією. Купивши металеві двері від вітчизняного виробника AGATASTAL, Ви, навпаки, отримаєте надійного захисника, здатного встояти перед будь-яким зовнішнім фактором.
Захисні властивості дверям надає товщина зовнішнього листа металу. Чим товстіший він, тим двері надійніші. Оптимальною вважається товщина 1.5-2 мм. Варто сказати і про ребра жорсткості, які забезпечують міцність дверей. Вони повинні пересікатись між собою, формуючи таким чином, міцний конструктив самого виробу.
Також важливим захисним фактором являються замки. Кращими вважаються двері, у яких корпус замку прикритий броненакладкою. Вибір самого ж замку вкрай індивідуальний. Краще всього проконсультуватися з фахівцями. Адже це залежить від індивідуальних особливостей як конструктивну так і місця, де будуть стояти двері.

Ізоляційні властивості
Сучасні металеві двері, купити які Ви можете у нас, мають чудові ізоляційні властивості. Вони здатні стійко протистояти зовнішньому середовищу, забезпечуючи тишу і тепло в оселі. Вам не потрібно буде встановлювати додатковий бар’єр, у вигляді ще одних дверей. Шумо і теплоізоляція досягається, завдяки декільком важливим компонентам:
Гумовий ущільнювач
Спеціальний гумовий прошарок по периметру перешкоджатиме проникненню холоду і шуму. Якісний ущільнювач дозволить забути і про посторонні запахи тощо.
Заповнення порожнин
Полотно дверей і сама рама мають бути заповнені мінеральною ватою або іншим ізоляційним матеріалом. Ми пропонують металеві двері, утеплені мінеральною ватою – негорючим матеріалом, який надійно себе зарекомендував і чудово справляється з поставленим завданням теплозбереження і звукоізоляції.
Ліцензійний монтаж
Від того, наскільки якісно виконаний монтаж, також багато в чому залежать ізоляційні властивості дверей. Якщо монтажний пройом досить великий, і при цьому неякісно заповнений піною, запах і звук проникатимуть в квартиру через невеликі щілини по периметру, а не через самі двері. Це означає, що навіть найдорожчі і міцніші двері при непрофесійному монтажі не зможуть забезпечити оптимальну ізоляцію. Купивши металеві двері, звертайтеся щодо встановлення лише до досвідчених майстрів, які виконають свою роботу якісно та надійно, за оптимальний час. До того ж нададуть Вам гарантію.

Декоративнее оздоблення
Перш ніж купити металеві двері, багато хто замислюється: наскільки естетично вони будуть виглядати. Сучасні виробники пропонують немало варіантів декоративної обробки. Розповімо про найбільш популярні.
Плівка ПВХ (ламінована плівка)
Зовні така плівка імітує деревну структуру. З її допомогою стало можливим виготовляти міцні двері, які схожі на натуральні дерев’яні, при цьому являються значно міцнішими і витривалішими. Плівку легко мити, вона не реагує на коливання вологості і температури, стійка до зовнішніх дій і відрізняється демократичною ціною. За естетичними властивостями захисна плівка анітрохи не поступається дорожчому шпону. Крім того цей матеріал буває в найрізноманітніших кольорах – «білий шовк», «штрокс», «червоне дерево», «старе дерево» та безліч інших.
Натуральний шпон
Шпон є тонким шаром натурального деревного масиву. Традиційно при облицюванні дверей використовують шпон горіха, дуба або вишні. Втім, можливі і більше екзотичні варіанти – «махонь» або «венге» тощо . Якщо шпоном обробляють зовнішню, вуличну, сторону дверей, цей матеріал піддають додатковій обробці за допомогою спеціальних технологій. Шпоновані двері є дорожчими за ламіновані, проте вони створюють особливу атмосферу в інтер’єрі і підкреслюють його високий статус.
Полімерна порошкова фарба
Фарба створює стійке, міцне і стильне покриття, здатне зберігати свій зовнішній вигляд упродовж довгих років. В той же час фарба захищає двері від корозії, подовжуючи таким чином їх термін служби. Купити металеві двері з порошковим покриттям можна для встановлення їх в місцях з високою вологістю тощо. Технологія нанесення: спочатку наносять шар фарби, потім проводиться запікання виробу в спеціальній пічці полімеризації. Таке покриття стійко не лише до ультрафіолету і вологи, але і до хімічних речовин. Вона не злущується та не відшаровується, таким чином сам метал не ржавіє.

Отже, надійність металевих дверей полягає в тому, що вони являються справжньою перешкодою для проникнення у Вашу оселю непроханих гостей. Тому купуючи вхідні двері звертайте увагу на виробника, остерігайтесь підробок, перевіряйте двері на міцність а також дрібні деталі. Обов’язково перегляньте сертифікати на продукцію у місці їх продажу.

Ukrainian