В чому полягає якість надійних замків для вхідних металевих дверей?

Однією з умов захисту приміщення від проникнення грабіжників є встановлення високоякісних замків для металевих дверей, тому що без них будь-які, навіть найміцніші металеві двері, стають для зловмисників дуже легкою здобиччю.

Проте не завжди дорогий замок буде надійним захисником. Адже багато залежить від серцевини замка, її оснащення і технічних характеристик.
Циліндр передає зусилля з ключа на привід ригелів та фіксує їх. Циліндрові механізми можуть відчинятись ключами з обох боків, а можуть зі сторони квартири бути оснащені вертушками або штоками.
Вхідні металеві двері від нашого виробництва оснащені виключно якісними комплектуючими, у тому числі і замками. Широкий асортимент серцевин, які є невід’ємними складовими замків, дозволяє вибрати саме те, що потрібно Вам.
Механізми: ключ/ключ, ключ/повертач (вертушок), симетричні, асиметричні, серцевини під англійський і профільний ключ. Існують циліндри з різними варіантами захисту. Розглянемо найбільш поширені, які ми використовуємо:

циліндр англійський;

циліндр лазерний;

Всі серцевини оснащені надійним захистом від висвердлювання і вибивання. Секретність цих механізмів налічує більш як 15 000 комбінацій.
Випускаються в різних модифікаціях: з повертачем і без нього. Матеріал – латунь.
Сталеві штифти, забезпечують високий рівень захисту від вибивання і відкривання. Додатково можуть бути доповнені функціями перекодування.

Зазначимо, що якість серцевин в першу чергу характеризує їх рівень секретності, міцність матеріалу, з якого вони виготовлені та надійний броньований поворотний механізм.

Отже, купуючи вхідні двері не забувайте звертати увагу на замки, найкраще коли вони двох типів сувальдного і циліндрового, можна підібрати і комбінований тип замка. Все це індивідуально для кожного. Щодо виробника, то вибір налічує собою багато якісної продукції, наші фахівці допоможуть обрати оптимальний варіант, який задовольнить Ваші сподівання та забезпечить безпеку Вашого дому на довгі роки.

Ukrainian