Утеплення металевих дверей

Хоч якісні металеві двері і забезпечують своєму власнику максимальну безпеку, проте не потрібно забувати, що двері повинні мати і властивість теплозберігання. Якщо вхідні двері сприятимуть втраті тепла, тоді не зайвим буде встановити додатковий бар’єр у вигляді ще одних звичайних дверей і зробити так званий тамбур. Але навіщо купувати і встановлювати додаткові вхідні двері, якщо можна придбати металеві двері високої якості, які виготовляються з товстої металевої пластини, мають додаткові ребра жорсткості і зовнішнє покриття з МДФ панелей, яке разом зі збереженням тепла, виконує ще й шумозахисну функцію.
Утеплення металевих дверей повинно включати в себе наявність якісних матеріалів – мінеральної вати, пінопласту та гумових контурів ущільнення. Також Ви повинні врахувати і вплив атмосферних явищ на двері. До прикладу, вхідні металеві двері до квартири потребують значно меншого утеплення чим двері у приватний будинок.
AGATASTAL виготовляє двері різного конструктивну, тут індивідуально підходять до кожного замовлення і враховується різний рівень утеплення. У нас Ви зможете придбати двері, які не боятимуться дощу, холоду і морозу.

Наші двері збережуть тепло Вашої оселі!

Ukrainian