У сотні кращих!

dyplom

«Від високої якості продукції – до високої якості життя» – з таким девізом відбулось нагородження кращих товарів, робіт і послуг України, до числа яких увійшла і продукція AGATASTAL.

Вже вкотре наше підприємство стає кращим, здобуває престижні нагороди і являється гідним виробником вхідних металевих дверей не лише в області.  Так, днями ми стали лауреатами всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України».

Цей конкурс проводився відповідно до Указу Президента України від 23.02.2001 №113 “Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції”, постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2001 №1502 “Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості”, Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг), яка затверджена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.08.2002 №447-р, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2004р. № 200-р „Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг)”.

У номінації «Промислові товари для населення» AGATASTAL представило «Двері вхідні металеві протипожежні і протиударні».

Оцінювалась наша  категорія експертною радою за такими критеріями:

* якість, безпечність, конкурентоспроможність продукції;

* рівень споживчих властивостей порівняно з кращими аналогами;

* наявність плану розвитку підприємства та заходів з його реалізації;

* відсутність претензій, рекламацій споживачів, контролюючих органів, закупівельних організацій;

* використання української сировини;

* наявність сертифікованої продукції;

* рівень стабільності показників якості;

* рівень експортних можливостей підприємства;

* вплив діяльності підприємства на суспільство;

* естетичні властивості, дизайн, ергономіка та ін.

– Нам надзвичайно приємно, що незалежна експертна рада ДП «Український науково-дослідницький і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації і якості”, відзначило наше підприємство як одне із кращих в Україні. Бути у сотні  товарів-лідерів –це велика честь і ми з усією відповідальність будемо старатись не втратити ту довіру, яку на нас покладають наші споживачі, – зауважив директор AGATASTAL Володимир Галанець.

До участі у  загальнодержавному етапі конкурсу рекомендували понад 250 підприємств – переможців регіональних етапів. Підтвердило свою участь 226 підприємств різних галузей економіки з 237 видами продукції.

 

Ukrainian