Сертифікована продукція за доступною ціною

sertyfikatЗгідно з Законом України «Про підтвердження відповідності» документом, що відповідає всім показникам стосовно вимог і норм конкретного стандарту, визначеного чинним законодавством – є сертифікат відповідності.
Сертифікація – це процедура, за допомогою якої визнаний в встановленому порядку орган (ДСТУ), документально засвідчує відповідність продукції до всіх встановлених законодавством вимогам.
Відповідно до ДБН (Державних будівельних норм) існують певні критерії щодо «Пожежної безпеки об’єктів будівництва» (ДБН. В.1.1-7-2002), де чітко прописані застереження стосовно поширення пожежі у будинках. Серед усього переліку вимог є й пункт щодо наявності у квартирах, офісах та приміщеннях спеціального призначення вхідних сертифікованих протипожежних дверей і обов’язковою формальністю тут є наявність сертифікату відповідності.

Згідно з цим документом, здійснюється маркування продукції ДСТУ Б В.2.6 77:2009 та знаком відповідності щодо ДСТУ2296-93, що наноситься на кожен виріб серійно виготовленої продукції.
Також у ДБН існують вимоги щодо встановлення у спеціальні приміщення дверей з підвищеною міцністю, згідно з ДСТУ Б В. 2.6-11-97.
Саме до таких товарів, які відповідають вищезазначеним критеріям, належить і сертифікована продукція AGATASTAL.

Ми виготовляємо вхідні металеві протипожежні двері з межею вогнестійкості ЕІ 60, згідно сертифікату відповідності серії ДІ №772626 виданого Державною системою Сертифікації укрСЕПРО від 22 березня 2012 року. Також ми виготовляємо і двері металеві протиударні вхідні в квартири за опором зламування першої категорії, з межею вогнестійкості ЕІ 30, згідно сертифікату серії ДІ № 684108 від 12 липня 2010 року.
Перед тим, як отримати сертифікат, продукція пройшла всі рівні випробувань, згідно вимог нормативної документації.

Так, державне підприємство «Укрметртестстандарт», випробувало двері на протиударність, повітропроникність і циклічність (відкривання-закривання 50 тис. разів) і надало AGATASTAL позитивні протоколи випробувань та схвальні відгуки про нашу продукцію.

Також, випробувальна лабораторія ТОВ «Пожтест» (м. Київ) перевірила двері на вогнестійкість і підтвердила її рівень – 60 хв. Крім того інша перевіряюча установа – санепідемстанція, підтвердила всі санітарні норми, які були дотримані при виготовлені дверей, а саме безпечність усіх комплектуючих та умов праці. Таким чином, доведено що продукція відповідає усім показникам якості і нормам сертифікації.
Позитивні протоколи випробувань і сертифікат відповідності, який отримала фірма є підтвердженням якості та безпечності дверей. Наявність цього документу допомагає покупцям компетентніше вибрати продукцію та являється певною гарантією її якості.
Разом із сертифікатом відповідності, підприємству також була видана і ліцензійна угода та план технічного нагляду за стабільністю показників сертифікованої продукції під час її виробництва.
Отже, за короткий термін своєї діяльності, AGATASTAL зуміло завоювати хорошу репутацію не лише якісно зробленим продуктом, але й дотриманням усіх норм щодо отримання документації на дані вироби.

Усім клієнтам, при купівлі дверей, надається обов’язковий пакет документів, а саме: договір (купівля-продаж), сертифікат відповідності та гарантійний талон.

Ukrainian