Перевірка якості – запорука надійності на довгі роки

jakistБезпека житла в першу чергу залежить від якості вхідних дверей. До їх виготовлення потрібно підійти з не аби якою відповідальністю. Двері повинні відповідати усім нормам та критеріям надійності:
1. Зломостійкість;
2. Протиударність;
3. Протипожежність;
4. Тепло і шумоізоляція;
5. Зручність в експлуатації та ін.

Усі етапи виробництва повинні бути відстежені і проконтрольовані, згідно з чинними в Україні стандартами. На підприємстві діє система контролю якості. Іншими словами, слідкують за усіма критеріями, а саме:

– якість сировини, з якої будуть виготовлені двері;

– конструкція завіс, яка повинна витримувати значні навантаження;

– окрема увага приділяється фарбуванню виробів;

– огляд фурнітури і усіх комплектуючих та надійне їх встановлення;

– перевірка МДФ накладок на відсутність подряпин та інших механічних дефектів;

– перевірка зовнішнього вигляду дверей в цілому і тестування на стенді.

Контроль відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 «Системи управління якістю.»
За цим всім на підприємстві слідкує експерт з якості продукції. Лише після того, як двері пройдуть усі етапи перевірки їх відправляють замовнику.

Це дає можливість виявити усі фактори виробництва, які можуть негативно вплинути на якість вихідної продукції, а також усунути недоліки (якщо такі є) на початковій стадії виробництва продукції.

Виготовлення вхідних металевих дверей клопіткий і відповідальний процес, який вимагає точності у всьому. Він складається з деталей, які повинні працювати як єдиний, чітко злагоджений механізм. Дотримуючись усіх вище зазначених правил, ми прагнемо забезпечити своїм замовникам якісний продукт, який надійно служитиме та подарує затишок в оселі на довгі роки.

Ukrainian