Новий здобуток підприємства

ІSО 9001В черговий раз наше підприємство отримало сертифікат, який підтверджує не лише якість продукції, але й передбачає впровадження системи управляння якістю, що діє як запобіжний механізм і забезпечує надійність продукції на усіх етапах її виробничого циклу. А також. сприяє підвищенню результативності роботи підприємства.
Сертифікат ISO 9001 входить в серію стандартів ISO 9000, яка розроблена Технічним комітетом ТК 176 Міжнародної Організації по Стандартизації (ISO, International Organization for Standardization) – це установа, яка затверджує потреби до системи менеджменту якості підприємства.
Тому, даний документ є свідченням довіри, яку завоювало наше підприємство у розвитку бізнесу не лише в Україні, але і за межами держави, що дає можливість залучати до співпраці й іноземних партнерів, оскільки стандарти серії ISO 9001, прийняті більше ніж у 190 країнах світу як загальновизнані і є у багатьох підприємствах, незалежно від їх форми власності, розміру і сфери діяльності. Цей документ являється зовнішнім, незалежним підтвердженням досягнення потреб стандарту.
Перевагами сертифікату є поетапний контроль процесу виробництва, а також здійснення навчання персоналу, з метою дотримання усіх технологій виготовлення продукції. ISO 9001 є гарантією якості і екологічності продукції, адже передбачає чіткі вимоги, щодо безпечності усіх комплектуючих. Матеріали, за допомогою яких ми виготовляємо продукт, мають усі санітарні висновки і сертифікати якості, що і забезпечує надійність наших виробів.
Сертифікат системи менеджменту якості ISO 9001 дав змогу нашому підприємству вийти на новий рівень розвитку, став запорукою стабільної якості продукції, а також забезпечив високий рівень гарантії для споживачів і партнерів.

Ukrainian