На чому не варто економити при виборі металевих дверей

Головним призначенням вхідних металевих дверей є захист приміщення від несанкціонованого проникнення. Саме тому конструкція повинна відповідати ряду стандартів та містити в собі необхідні елементи. Аби не навантажувати покупця додатковою інформацією AGATASTAL розповість про те, на чому категорично не варто економити при виборі вхідних дверей.

Безпека

У даному випадку поняття «безпека» розглядається як комплексне, у яке входять: замки, фурнітура, антизрізи, завіси та лист металу.

Замки

Сьогодні виробники захисних конструкцій пропонують величезну кількість замків, але перш ніж купувати вхідні двері з дорогою комплектацією, необхідно все обміркувати. Головне дізнатися, навіщо потрібна та чи інша система захисту.

AGATASTAL вже писала про типи замків та їх зломостійкі властивості.

Найоптимальніший варіант не платити зайві гроші й при цьому отримати максимально якісний захист житла і майна – це вибрати двері з замками двох різних типів. Наприклад, один замок повинен бути циліндровий, а другий – сувальдний. Таке поєднання досить надійне, ефективне й, головне, цілком доступне за ціною для покупця із середнім достатком.

Фурнітура

До фурнітури відносяться: дверні ручки, декоративні броненакладки, спеціальні бронечашки та дверні вічка. Отже, на чому ж можна заощадити?

В даний час виробники металевих дверей пропонують два найпоширеніші види дверних вічок – це відеовічка, які коштують досить дорого, та оптичні вічка. Через високу вартість відеовічка використовуються рідко. Оптичні вічка є більш популярними і доступними.

На броненакладках економити не бажано. Вони не тільки декорують дверку, а й захищають серцевини замків від вибивання. Те ж саме стосується і бронечашок.

Заощадити на броненакладці й бронечашці можна лише на їх покритті, вибравши дешеве напилення.

Антизрізи та завіси

На завісах теж категорично не можна економити, оскільки від них безпосередньо залежить термін ідеальної роботи вхідних дверей без перекосів і скрипу.

Проте, якщо говорити в контексті безпеки, самі завіси не захистять оселю від несанкціонованого проникнення. Адже при їх зрізуванні зловмисники можуть вийняти дверне полотно з лиштви. Аби цього не сталося AGATASTAL вмонтовує антизрізи – невеликі штирі, розташовані зі сторони завіс. Навіть при зрізанні завіс антизрізи блокують дверне полотно, завдяки чому його не можливо вийняти.

Лист металу

Завдяки використанню сталі при виготовленні сучасних вхідних дверей збільшуються їх захисні властивості. Однак існують моделі, у яких товщина сталі менше норми (наприклад, дешеві двері з Китаю), тому вибираючи таку вхідну конструкцію, варто розуміти, що вона не захистить вашу оселю від несанкціонованого проникнення.

При покупці готової металевої дверки особливу увагу слід приділити товщині листа металу. Найбільш прийнятна товщина варіюється між 0,5 та 1,5 міліметрами. Вона є «золотою серединою», яка з одного боку, максимально забезпечує належний захист від несанкціонованого проникнення, а з іншого боку, не створює зайве навантаження на дверні завіси.

Тепло- та звукоізоляція

Не менш важливою ознакою металевих дверей є тепло- та звукоізоляція. Через те, що значна частина тепла втрачається саме через вхідні двері, про це необхідно подбати ще при виборі конструкції.

Вхідні металеві двері обов’язково повинні містити якісні ізоляційні матеріали. Сьогодні найпопулярнішими серед них є плити з базальтової / мінеральної вати й поліуретан, які за ціною та характеристиками якості цілком прийнятні та надійні. Варто відзначити й те, що дані ізоляційні матеріали є екологічно чистими продуктами.

Також для більш надійних ізоляційних властивостей використовуються спеціальні ущільнювачі з м’якої гуми. Вони наклеюються по всьому периметру дверної конструкції. Ущільнювачі можуть бути: одинарними, подвійними й потрійними. Щоб на цьому заощадити і не втратити в якості звукоізоляції краще всього вибирати двері з подвійним ущільнювачем.

Зовнішній вигляд

Як правило, ціна на металеві двері також залежить від зовнішньої обробки. Так, конструкція з обробкою з масиву цінних порід дерева може коштувати як, наприклад, двоє дверей з обробкою з МДФ-накладки.

Навіть якщо ви обираєте МДФ-накладку, на ній теж є елементи, що дозволять зекономити. До них відносяться:

  • патина;
  • художнє фрезерування;
  • склопакет;
  • ковка;
  • вітраж;
  • дзеркало;
  • фотоскло.

Відмовившись від цих елементів ви можете зекономити до двох-трьох тисяч гривень і це зважаючи на те, що вони не несуть в собі захисної функції, а лише естетичну.

AGATASTAL пропонує широкий вибір вхідних металевих дверей різних цінових категорій, які відповідають усім стандартам якості та надійно захищають оселю від несанкціонованого проникнення. За деталями ви можете звернутися у наш фірмовий магазин, що знаходиться у м. Тернопіль, пр. С. Бандери, 33, або за номерами: (0352) 51-38-88 та (067) 350-95-05.

Ukrainian