Скільки потрібно часу, щоб зламати ваш дверний замок?

Дверний замок – це ще не гарантія захисту від непроханих гостей. Навіть найдорожчі та найміцніші екземпляри можна зламати або відкрити за допомогою спеціальних відмичок. То що вже казати про «китайські»?

Сьогодні ми розкажемо про види ключів і їх замки-відповідники та про те, як швидко їх можна зламати.

  1. Ключ для циліндрового, штифтового замка (народна назва “англійський”). Час безшумного відкриття не перевищує 2-3 хвилин.
  2. Ключ для циліндрового, штифтового замка так званої підвищеної секретності. Час безшумного відкриття замка – 2-3 хвилини.
  3. Ключ для циліндрового штифтового замка хрестоподібний. Час безшумного відкриття – 1 хвилина.
  4. Ключ для циліндрового дискового замка. Час безшумного відкриття злочинцями 2-3 хвилини.
  5. Ключ для циліндрового дискового замка. Час розтину (зі значним шумом) становить 10-15 хвилин.
  6. Ключ для циліндрового, штифтового замка. Час безшумного розтину без захисної накладки 2-3 хвилини, 30-40 хвилин – з шумом – із захисною накладкою. Час розтину відмичкою – 5-10 хвилин.

AGATASTAL рекомендує встановлювати такі замки як додатки до основних і лише за наявності спеціального захисного циліндра.

  1. Ключ для циліндрового, штифтового замка. Час безшумного відкриття замка без захисної накладки 2-5 хвилин і 30-40 хвилин – зі значним шумом – із захисною накладкою.

Варто зазначити, що дублікат ключа можна замовити тільки при наявності спеціальної ідентифікаційної карти в сервіс-центрі у дилера, а в деяких моделях – тільки на заводі виробника.

  1. Ключ для сувальдного замка. Час відкриття спеціальним інструментом (відмичкою) становить 15-40 хвилин.

За бажанням покупця AGATASTAL може встановити будь-які типи замків. Від цього ціновий діапазон конструкції може збільшитися від 100 до 1500 гривень. У наших експертів ви можете отримати більш детальну консультацію.

Ukrainian