І знову в числі кращих!

konkurs_ASKВже в котре наше підприємство стає одним із кращих в своїй галузі. Щороку ми беремо участь у рейтингу кращих товарів України і є у числі перших із сотні.
Регіональний рівень всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» відбувся за підтримки Тернопільського науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації. Оцінювали роботу підприємств за певною низкою вимог. У номінації «Промислові товари для населення» підприємство AGATASTAL представило двері вхідні металеві протипожежні і протиударні.

Оцінювалась наша категорія експертною радою за такими критеріями:

* якість, безпечність, конкурентоспроможність продукції;
* рівень споживчих властивостей порівняно з кращими аналогами;
* наявність плану розвитку підприємства та заходів з його реалізації;
* відсутність претензій, рекламацій споживачів, контролюючих органів, закупівельних організацій;
* використання української сировини;
* наявність сертифікованої продукції;
* рівень стабільності показників якості;
* рівень експортних можливостей підприємства;
* вплив діяльності підприємства на суспільство;
* естетичні властивості, дизайн, ергономіка та ін.

– Вже традиційно ми щороку беремо участь у конкурсі «100 кращих товарів України» і нам приємно, що незалежні структури, такі як ДП «Тернопільстандартметрологія», достойно оцінюють рівень нашого професіоналізму. Вказана довіра є стимулом для розвитку нашого підприємства та дає нам поштовх на те, аби розширювати свій асортимент продукції і створювати по-справжньому корисні і потрібні речі для людей. До числа кращих потрапили і фірми, які є нашими партнерами. Принагідно вітаю їх та бажаю розвиватись і не зупинятись на досягнутому, – зазначив директор AGATASTAL Володимир Галанець.

Цьогоріч у даному конкурсі прийняли участь 44 підприємства області. Серед них – 11, які виготовляють продовольчу продукцію, 25 – промислові товари для населення, 4 – товари виробничо-технічного призначення та 4 – надають послуги.

Ukrainian