Гарно зроблені двері пасують кожній оселі

Гарно зроблені двері пасують кожній оселіВхідні двері – це невід’ємна частина будь якого дому, візитна карточка оселі, а гарні двері це ще й ознака смаку, стилю і статусу кожного господаря. Окрім першочергових переваг, таких як безпека, якість і надійність, не потрібно забувати і про естетику. Декор має величезне значення, адже від оздоблювальних матеріалів безпосередньо залежить зовнішній вигляд дверної конструкції.

Основою зовнішнього вигляду вхідних металевих дверей  являються МДФ панелі. Це так зване «вбрання» дверей, а як відомо з народного прислів’я, зустрічають по одежині.

Розглянемо в деталях що ж собою являють плити МДФ.

Це спеціальний оброблений матеріал, який виготовляють на основі натурального дерева. Популярність він завоював завдяки своїй практичності, екологічності і довговічності, а також відмінній шумо і теплоізоляції. Оздоблення МДФ плитами буває одностороннє і двостороннє. У випадку, коли панелі кріпляться лише з одного боку дверного полотна, для протилежної його сторони застосовують інший вид обробки – порошкове фарбування.

МДФ панелі є дуже невибагливим матеріалом в обслуговуванні – вони не вбирають бруд і запахи, стійкі до зовнішніх факторів (не вигорають на сонці і не деформуються при надмірній вологості.)

Технологічно така панель являє собою  плиту, виготовлену з пресованої деревини, яка покрита ламінованою плівкою або шпоном.Таке покриття захищає двері від бруду і вологи. Конструкції, оздоблені МДФ плитами, прекрасно утримують тепло в приміщенні.

МДФ панелі схожі на покриття з натуральньної деревини, при цьому у них відсутні типові вади, вони не мають тріщин, не сохнуть, не деформуються, та завдяки легшій вазі значно практичніші в експлуатації. МДФки нададуть металевим дверям стильність і вишуканість, а у поєднанні з їх практичністю і довговічністю виходить відмінний захист та естетична привабливість виробу в цілому. Також цей матеріал має чудові звукоізоляційні і теплоізоляційні властивості, що є важливим фактором при виборі вхідних дверей.

Технологія створення МДФ панелей для оформлення вхідних металевих дверей складається з декількох етапів. На першому етапі на плиту наноситься малюнок методомфрезерування, на другому покривається спеціальною плівкою або шпоном. Третій етап полягає в закріпленні підготовленої МДФ панелі на дверному полотні металевих дверей. За таким принципом оздоблюється і дрерна лиштва, у такому поєднанні металеві двері органічно дивляться у будь-який інтер’єрі.

Завдяки плідній співпраці з фірмою-партнером «Мебельман» ми маємо змогу отримувати якісні МДФ панелі від вітчизняного виробника, виготовлені за сучасним зразком, на найновішому, потужному обладнанні. А якщо замовник побажає то і за індивідуальним художнім задумом.

У нас Ви завжди можете зробити замовлення металевих дверей, оздоблених плитами МДФ, які відмінно будуть служити як в міських умовах так і в передмісті. У нас МДФ панелі представлені у широкому розмаїтті кольорів та візерунків, тобто двері Ви зможете обрати відповідно до свого смаку. Від нестаріючої класики до сучасного хай-теку тощо.

Купівля металевих дверей, оздоблених МДФками – це відмінний вибір, якщо Ви хочете заощадити без зниження естетичних і експлуатаційних якостей конструкції. Якщо Ви хочете бути упевненими в якості, надійності і безвідмовності усіх механізмів, звертайтеся в компанію AGATASTAL, наші фахівці виготовлять для Вас продукцію, яка буде непідвладна часу.

 

 

 

Ukrainian