За двома замками: види замків і правила вибору

jak_vybraty_dvernyi_zamok_kale_mottura_agatastaljak_vybraty_dvernyi_zamok_kale_mottura_agatastal

Замок – один із найважливіших елементів вхідних дверей. Від його якості залежить до 40% надійності дверей. Ось кілька важливих правил вибору дверного замка:

Правило 1

Кожні вхідні двері повинні мати мінімум два замки. Їх оптимальне розташування – в конструкції полотна за листом металу і в спеціальних металевих «кишеньках».

Правило 2

Замки повинні мати різні механізми!!! Тобто бути різного типу: циліндрового і сувальдного. Чим вищий ступінь секретності замка, тим краще.

Правило 3

Звертайте увагу на виробника. На нашу думку, найкращими виробниками дверних замків є італійський бренд Mottura і турецький Kale.

Правило 4

Для кращої безпеки, зовні полотна замок повинен бути захищений броненакладкою. Броньована накладка захищає серцевину замка від силового впливу, наприклад вибивання. Без броненакладки навіть найдорожча серцевина беззахисна до вибивання :(

На жаль, не існує такого замка, який злодій не зможе відкрити! Якість замка визначається часом, затраченим на відмичку. Хороший дверний замок – той, який відкривають за 30-40 хвилин. Поганий – за лічені секунди

Сподіваємось, інформація була Вам корисною. Поділіться нею зі своїми друзями, і отримайте плюс до карми ;)

Ukrainian