Як вибрати вхідні двері: перевірка виробника

вхідні двері, як вибрати двері, поради виробника, гарантійний термін, двері в квартиру і будинок

На що звернути увагу при купівлі дверей

купити двері, гарантія на двері, надійний виробник, agatastalкупити двері, гарантія на двері, надійний виробник, agatastal
Надійність виробника
Як не банально, перше на що потрібно звернути увагу при купівлі дверей – надійність виробника. Дізнайтесь як давно фірма існує на ринку. Яку продукцію виготовляє. Чи є негативні відгуки від покупців (адекватні відгуки!). І якщо є, як підприємство вирішує конфлікти.

Гарантія на двері
Гарантійний і післягарантійний термін обслуговування. Купити двері – одне. В салоні вам розкажуть про переваги товару, без натяку на можливі недоліки. Але що робити якщо з дверима виникнуть якісь проблеми? Чи готовий виробник відповідати за якість своєї продукції, чи відхреститься від клієнта? Надійний виробник завжди дасть вам гарантійний талон, та обслуговуватиме вас і після закінчення терміну гарантії!

Призначення дверей
А тепер власне двері. Перше, що потрібно сказати менеджеру - КУДИ ви їх встановите. В квартиру, будинок, технічне приміщення на кшталт кладовки, або ж це аварійний вихід з торгового центру. Це дуже важливо, бо для кожного з цих приміщень двері будуть відрізнятись.
Але про це у наступних матеріалах ;)
Ukrainian