Вхідні двері гуртом від виробника Agatastal

Вхідні двері оптом від виробника Agatastal

Замовляйте вхідні двері оптом напряму від українського виробника Agatastal. 14 констуктивів дверей, технічні і протипожежні двері, великий вибір дизайнів.

Вхідні двері оптом від виробника Agatastal

Оптовий продаж вхідних дверей

Компанія Agatastal виготовляє гуртові індивідуальні замовлення на вхідні двері. Ми пропонуємо своїм дилерам вигідні умови співпраці і кращі гуртові ціни на двері. Ви працюєте напряму з виробником,  не переплачуючи посередникам. Тому отримуєте максимальний прибуток з кожного замовлення.

 

Конструктиви і дизайни вхідних дверей

Широкий асортимент конструктивів (від технічних дверей до преміум-сегменту) та дизайнів вхідних дверей (від строгої класики до сучасних мінімалістичних варіантів) дозволить вам охопити максимально широку аудиторію покупців з різними потребами, вподобаннями і платоспроможністю. За 10 років роботи ми розробили понад 50 видів дверей з різними технічними характеристиками. На основі чого сформували 14 базових конструктивів, оптимально збалансованих по співвідношенню ціна-якість. Крім того, ми виготовляємо сертифіковані протипожежні вхідні двері та технічні двері.

Також, пропонуємо понад 300 варіантів дизайнів зовнішніх та внутрішніх МДФ накладок у різних стилях: від класики до модерну. Але ви не обмежені цим вибором! І завжди можете запропонувати свою ідею дизайну, яку ми радо втілимо у життя.

 

Сертифікація (протипожежні двері EI30, EI60)

Безпека нашої продукції – понад усе. Вхідні двері Agatastal мають сертифікати вогнетривкості EI30 та EI60. І відповідають вимогам ДСТУ БВ.2.6-77:2009  та ДСТУ БВ.2.6-11:2011. А впродовж усього циклу виробництва наші двері проходять багаторівневий контроль.

 

Співпраця на вигідних умовах

Персональний регіональний менеджер Agatastal надасть усі необхідні консультації щодо продукції нашого підприємства. Ви отримуєте усе необхідне для роботи: виставкові зразки дверей, каталоги і зразки плівок та металу, друковану продукцію та електронні версії каталогів, матеріали для брендування салону  і рекламну підтримку. У нас діє гнучка система знижок, а вхідні двері Agatastal мають високу маржинальність. Тож, високий прибуток і задоволення від співпраці з нами – гарантовані!

 

Як стати партнером Agatastal?

Бажаєте стати нашим дилером? Напишіть нам про це! Якщо у вашому регіоні вже працюють дилери Agatastal, ми допоможемо вам створити субдилерську мережу.

e-mail: office@agatastal.com.ua

Або телефонуйте за номером:

+38 (067) 208-20-19

+38 (067) 653-82-92

+38 (0352) 42-40-62

Будемо раді співпраці!

Ukrainian