Сьогодні існує безліч магазинів, гіпермаркетів та різноманітних торгівельних представництв, які пропонують споживачам широий вибір вхідних дверей. Конкуренція на стільки велика, що багатьом виробникам для того, щоб втриматись на плаву приходиться йти на хитрість.
У зв’язку з цим, багато продавців подають інформацію про товар далеку від істини, щоб ввести споживача в оману. Ось так і виникають міфи про двері, які згодом поширюються, передаються з вуст у вуста і суперечать реальним характеристикам продукту. Ми хочемо розвіяти їх, аби Ви могли прийняти для себе правильне рішення.
Перший міф – існування дешевих високоякісних дверей.
Річ у тому, що дешеві двері (звичайно, якщо вони продаються не за акційною ціною, адже акційними, як правило, є моделі минулих сезонів, нерозпродані конструкції та ін.) Дешеві двері не можуть бути зроблені з хорошої, високоякісної сировини. Інакше це просто нерентабельно. Розхідний матеріал, з якого виготовляють даний продукт (метал, мінеральна вата, фурнітура та інші комплектуючі) має свою ціну і просто не може бути дешевим, якщо він є якісним. Навіть якщо зовні двері виглядають дуже гарно, але їх вартість нижче середньої ринкової це повинно насторожити Вас, адже швидше за все такі конструкції є бракованими і тому подібне.
Другий міф – важкі вхідні двері це признак надійності.
Багато покупців роблять ставку або на міцність дверного полотна, або на якість і кількість замків. Проте, слід враховувати усі запобіжні заходи в сукупності. Адже грабіжник при бажанні знайде слабке місце і зможе проникнути в квартиру, якщо Ви не врахували усі нюанси.
Передусім, не думайте, що важкі вхідні двері завжди більш надійні. Тут це немає значення, але пам’ятайте, що важка конструкція більш схильна до деформацій, перекосів і інших поломок. Крім того, навіть найважчі і найміцніші двері, які тримаються на слабких завісах або мають неякісні замки, – стануть легкою здобиччю для зловмисників. Тут треба врахувати всі фактори.
Третій міф – товщина металевого листа повинна становити 4-5 мм.
Насправді цілком буде достатньо 1,5-2 мм. Набагато важливішим є міцність рами і певних елементів самої дверної конструкції (петлі, зона кріплення замків та ін.). Метал завтовшки 1,5-2 мм. практично не можливо проломити простим інструментом на зразок лому або сокири, а для інших, потужніших пристроїв перешкодою не стане навіть 5- міліметровий лист. Якщо виробник робить двері на сучасному устаткуванні, з врахуванням усіх норм якості і надійності, то необхідність в масивному листі відпадає. Тож, уважно поставтесь до вибору дверей.
Ми описали основні хибні припущення, які часто заплутують покупців, не даючи можливості обрати безпечні вхідні двері. Надіємось, що наші поради допоможуть Вам у виборі справді якісного продукту, який прослужить Вам багато років.